OBSAH:


 ZÁVODY 2018

V sobotu 2. června 2018 se bude konat 17. ročník Královopolského závodu
dle zkoušek ZOP, ZPU1 a ZPU2. Propozice budou uveřejněny na našich
webových stránkách začátkem května 2018


  Výsledky 16. ročníku Královopolského závodu, konaného v sobotu 3.června 2017

Kategorie ZOP
- rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                          

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Szöcsová Helena Limited Edition Carcassone AUO Krnov 89 3.

02.

Nykodymová Kateřina Fru X Židlochovice 75 6.

03.

Novotná Soňa Highlands Star Bar-Bar Briard Blansko 77 5.

04.

Szöcsová Helena Alma z Ranče pod Jeřábem AUO Krnov 87 4.

05.

Novotná Dana Your Fiery Tequila Dalido Briard Blansko 90 2.

06.

Linhartová Eva Malina X Královo Pole 93 1
  a          

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                    

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Blatná Tereza Cody Lambert X Blansko 113 5.

02.

Adler Jáchym Akim Black Boss VK Č Křenovice 104 7.

03.

Mančalová Kateřina Enrico Magic Dash Stafbull. Stafbull club 120 1.
04. Szöcsová Helena Artie Black Beauty Berlinetta AUO Krnov 118 2.
05. Peterková Eva Arni SK Č Ráječko 113 4.
06. Veselá Ludmila Audrey Black Boss VK Č Křenovice 113 3.
07. Medková Marcela Becky LR BaF 109 6.
  a          

 Kategorie ZPU2 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                 

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Štipák Libor Attai Debie Ann HW Bystřice n.P. 177 1.

02.

Bohunovský Pavel Carnen Bohemia Ness VK Č Křenovice 159 3.

03.

Kubálková Jana Andy Ranč u Kulatého kola NO Královo Pole 174 2.

05.

           

  Výsledky 15. ročníku Královopolského závodu konaného v sobotu 11.června 2016 

Kategorie ZOP
- rozhodčí  Eva Bajgarová                                                                           

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Novotná Dana Your Fiery Tequila Dalido Briard Blansko 89 4.

02.

Jakubcová Zuzana Black Sheep Jill BOM Adamov 94 1.

03.

Halamíčková Eliška Borůvka ze Studnice ČSP Královo Pole 89 3.

04.

Dvořák Petr Lucka LD Tišnov 92 2.

05.

Vrchotová Petra Goshir Fortuna Moravia SK Královo Pole 84 5.

10.

           

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                    

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Gráblová Michaela Damy NO Blansko 91 2.

02.

Růžičková Eliška Jamaica Maximus Deus BX Královo Pole 117 1.

03.

Musilová Lucie Gardenia od Kobylího potoka KS-PaS JmKCHK 90 3.
06.            

 Kategorie ZPU2 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                 

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Kubálková Jana Andy Ranč u Kulatého kola NO Královo Pole 171 3.

02.

Stáňa Musilová Limit Alarm Beskyd SK Královo Pole 133 4.

03.

Sedláková Věra Ir ze Svobodného dvora BOM KCHBO 191 1.

04.

Petríková Ĺubomíra Monsun ze Svobodného dvora BOM Kývalka 174 2.
05.            

05.

           

  Výsledky 14. ročníku Královopolského závodu konaného v sobotu 13.června 2015 

Kategorie ZOP
- rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                           

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Novotná Dana Ježibaba Ana Bar-Bar Beskyd Briard Blansko 84 8.

02.

Musilová Lucie Avala Rebel Alve KM-B DDC ČR 50 9.

03.

Gráblová Michaela Damy NO Blansko 87 6.

04.

Jakubcová Zuzana Black Sheep Jill BOM Adamov 94 2.

05.

Klusoňová Věra Cipísek z Volšinek ChP Tišnov 90 5.

06.

Kledus Miroslav Jago Bzenecká lipka NO Královo Pole 93 3.

07.

Štipák Libor Atai Debie Ann HVW Bystřice n.P. 91 4.
08. Kubálková Jana Andy Ranč u Kulatého kola NO Královo Pole 99 1.
09. Novotná Dana Your Fiery Tequila Dalido Briard Blansko 86 7.

10.

           

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Ing. Luděk Novák                                                                                    

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Růžičková Eliška Jamaica Maximus Deus BX Královo Pole 106 4.

02.

Bajgarová Eva Hummer z Barokamu KM-PaS Královo Pole 125 2.

03.

Peterková Eva Arni KS-Č Ráječko 123 3.

04.

Vraspírová Edita Dongo z Tau´Ri Kolie hl. Klub chov.kolií 127 1.

05.

Musilová Lucie Gardenia od Kobylího potoka KS-PaS DDC ČR 56 5.
06.            

 Kategorie ZPU2 - rozhodčí   Ing. Luděk Novák                                                                                 

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Kavalcová Marie Amundsen ze Srbovky BOC Unkovice 128 5.

02.

Sedláková Věra Ir ze Svobodného dvora BOM KCHBO 195 1.

03.

Petríková Ĺubomíra Monsun ze Svobodného dvora BOM Kývalka 184 2.

04.

Bajgarová Eva Airin z Olšového dvora KV-Č Královo Pole 182 3.
05. Bohunovský Pavel Carmen Bohemia Ness KV-Č Křenovice 161 4.

05.

           

Malá fotogalerie 14. Královopolského závodu ZDE


  Výsledky 13. ročníku Královopolského závodu konaného v sobotu 14.června 2014

Kategorie ZOP
- rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                     

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Daniela Švarcová Apollo Wolfland Moravia NO Jihlava 66 5.

02.

Petr Stárek Amy Knopper NO Královo Pole 73 4.

03.

Andrea Pernicová Ginger Lucky Honey Labr.r. Líšeň 84 3.

04.

Kateřina Nováková Dara Wind Wild NO BaF Brno 91 1.

05.

Yvonna Mánková Binthia Stříbrný vrch Křemešník RR Královo Pole 54 7.

06.

Lenka Bauerová Cella Bílá Merci BŠO Hustopeče 63 6.

07.

Eliška Růžičková Jamaica Maximus Deus BX Královo Pole 91 2.

10.

           

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                    

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Vlasta Horká Carmenn Bessy Gallero NO Královo Pole 87 4.

02.

Lubomíra Petríková Monsun ze Svobodného dvora BOM Kývalka 117 3.

03.

Kristýna Rýglová Agora ze Zámku Hořovice Výmar.o. BaF Brno 120 2.

04.

Edita Vraspírová Dongo z Tau´Ri Kolie hl. Klub chov.kolií 126 1.

05.

           

                                   Kategorie ZPU2 - rozhodčí  Marcela Nalezená, Ing. Eva Bajgarová                                                                                    

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Karel Havlíček Car NO Líšeň 113 5.

02.

Eliška Lejsková Ben White Royal Court BŠO Hustopeče 158 2.

03.

Věra Sedláková Ir ze Svobodného dvora BOM Kývalka 193 1.

04.

Stanislava Musilová Limit Alarm Beskyd SK PaS Královo Pole 151 3.
05. Zdeněk Pospíšil Falko - Aris Milbabam RT Líšeň 114 4.

05.

           

Fotogalerie 13. Královopolského závodu ZDE


13. Královopolský závod, plánovaný na červen 2013 se z důvodu zničené
 výcvikové plochy KK divokými prasaty nemohl uskutečnit. V roce 2014
se 13. ročník Královopolského závodu bude konat 14. června...
Bude avizováno v rubrice AKTUALITY.


  Výsledky 12. ročníku Královopolského závodu konaného v sobotu 16.června 2012

Kategorie ZOP
- rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                     

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Medková Marcela Becky bez PP Labrador BaF Brno 91 5.

02.

Holánková Martina Dance with me -Tarzan GR Moravia D.S. 90 6.

03.

Wildmannová Zuzana Akbar Aboriginal Mystery BOT Cantes Brno 91 4.

04.

Krčmová Kristýna Kira bez PP BX Bystřice n.P. 82 9.

05.

Musilová Stanislava Limit Alarm Beskyd SK P+S Královo Pole 95 1.

06.

Polnická Pavla Celie Transformers RTW Bystřice n.P. 92 2.

07.

Šamánková Tamara Bard Dream Maronna Am.kokr. BaF Brno 88 7.

08.

Křivánek Pavel Tom bez PP X-jezevčík Vev.Bitýška 83 8.

09.

Růžičková Eliška Jamaica Maximus Deus BX Královo Pole 0 Diskv .

10.

Fuxová Vlaďka Jack z Povodí Oharky MK P+S Královo Pole 65 11.

11.

Valešová Sabina Maxík bez PP X-jezevčík Vev.Bitýška 80 10.
12. Krejčová Dana Willy Chov Pauli MK P+S Královo Pole 91 3.

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                    

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Hrdlička Roman Arnošt bez PP Bígl Líšeň 104 13.

02.

Kovářová Eva Ron bez PP NO Vlkoš 119 6.

03.

Kašparová Lenka Bora Zelený kámen ChP Královo Pole 116 9.

04.

Jahnová Věra Beata Plimar MK Č Královo Pole 87 15.

05.

Hlavačka Marian Gannio Great Teschiro Pudl Vlkoš 117 8.

06.

Holánková Martina Charisteas the Best Gold GR Moravia D.S. 117 7.

07.

Pavelková Erika Elroy z Boršova ChP Tišnov 114 12.

08.

Valová Martina Fidelia Smaal Kim Šeltie Královo Pole 123 1.

09.

Pospíšil Zdeněk Falko-Aris Milba-Bam ČRT Líšeň 123 2.

10.

Štercová Eva Ben Krosandra ChP Královo Pole 120 5.

11.

Pavlíková Michaela Athos bez PP GR Moravia D.S. 115 11.
12. Vymazal Jiří Astor de Molino Magico SK P+S Vlkoš 115 10.
13. Šalovský Pavel Inka Věčný rival VK Č Královo Pole 101 14
14. Krejčí Zbyněk Narro Irluka NO Královo Pole 121 4.
15. Rýglová Kristýna Agora ze Zámku Hořovice Výmar. oh. VFU Brno 122 3.

.
19.LVT BABÍ HORA 2012
o

Propozice a přihláška na 12. Královopolský závod,
který se bude konat v sobotu 16. června 2012 v
areálu KK Brno - Královo Pole ke stažení ve formátu
*.doc (Word)  ZDE

o
03.05.2012  MN, EB
 


  Výsledky 11. ročníku Královopolského závodu konaného v sobotu 18.června 2011

Kategorie ZOP
- rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                     

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Vančíková Zuzana Akio Valkar AUO Zetor Brno 94 4.

02.

Pavelková Erika Elroy z Boršova ChP Tišnov 94 3.

03.

Horká Vlasta Ing. Bessi Galero NO Královo Pole 54 10.

04.

Holánková Martina Dance with me -Tarzan GR Moravia D.S. 80 7.

05.

Krejčí Zbyněk Narro Irluka NO Královo Pole 69 8.

06.

Zamykalová Pavla Chance Slezský hrádek BC Kníničky 91 5.

07.

Boušek Pavel Clara Grey Střípek snů ČSV Židlochovice 0 Diskv.

08.

Mašková Zuzana Geri RR Křenovice 66 9.

09.

Kvasnicová Jarmila Berry Bohemia Checko AUO Křenovice 99 1.

10.

Pospíšil Zdeněk Falko-Aris Milba Bam Rus.ter. Stará Líšeň 96 2.

11.

Jelínková Lucie Garon Chali Star NO PŠ Na ostrově 81 6.

Fotokopie výsledkové listiny kategorie ZOP  ZDE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kategorie ZPU1
- rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Brhelová Zdenka Chevalier de Alphaville BOM Miroslav 127 3.

02.

Hejdušková Milada Bondir z Dorky BC Křenovice 110 9.

03.

Šamánková Tamara Bard Dream Maronna Am.kokr. BaF Brno 107 11.

04.

Rýglová Kristýna Agora Výmar.o. VFU Brno 121 6.

05.

Týralová Eva Ing. Dobby ze Slun.verandy SK-Č Královo Pole 108 10.

06.

Štercová Eva MVDr. Ben Krosandra ChP Královo Pole 127 4.

07.

Libišová Stanislava Dora ze Slun.verandy SK-Č Zetor Brno 122 5.
08. Lžičařová Iva Chira od Řeka Labe NO VFU Brno 127 2.
09. Jochec Tomáš Barney bez PP X Zetor Brno 120 7.
10. Holánková Martina Charisteas the Best Gold GR Moravia D.S. 119 8.
11. Staňová Jana Cami Malimit BOM Královo Pole 128 1.

Fotokopie výsledkové listiny kategorie ZPU1  ZDE

 Fotografie z 11. ročníku Královopolského závodu ZDE



V sobotu 18.června 2011 se v areálu našeho KK koná
11. ročník tradičního Královopolského závodu
podle ZŘ KJ ČR (ZOP, ZPU1, 2). Propozice a přihlášky jsou k dispozici
u instruktorů a předsedkyně KK. Jsou též ke stažení ve formátu *.doc
ZDE

27.04.2011 MN
 



Všechny členy našeho Kynologického klubu srdečně zveme na tradiční

V Á N O Č N Í   K L U B O V Ý   Z Á V O D
o
na ukončení výcvikové sezóny 2010, který se bude konat
v sobotu 11. prosince 2010 na našem cvičáku.

o
Discipliny:  
o

Překvapení pořadatele...
Na závěr bude uspořádána vánoční tombola s bohatým občerstvením...

Prezentace závodníků  je od 9:00 hodin, losování pořadí
a zahájení závodu bude v 9:30 hodin.

Přihlášky přijímají  M. Nalezená a Ing. E. Bajgarová. Za závaznou
přihlášku se považuje nahlášení jména závodníka a psa.
Přihlášení lze oznámit telefonicky nebo e-mailem na
  adresu.
o
!!! Každý účastník přinese zabalený dáreček do vánoční tomboly !!!
o
21. 11. 2009 MN
 


VÝSLEDKOVÉ LISTINY 10. KRÁLOVOPOLSKÉHO ZÁVODU

Kategorie ZOP - rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Jahnová Věra Beata Plimar MK Královo Pole 82 10.

02.

Klorusová Marie Fox x Dačice 96 2.

03.

Kvasnicová Jarmila Berry Bohem. Cecko Austr.o. Křenovice 84 9.

04.

Bačíková Veronika Franco ze Sl.verandy SK --- 79 11.

05.

Golková Jana Ally Haneli BOM Zetor Brno 97 1.

06.

Jochec Tomáš Barney x Zetor Brno 90 6.

07.

Makovská Karolina Isabel la Católica .... MK Bystřice n.Pern. 75 13.

08.

Nečasová Pavla Matylda RR Křenovice 64 14.

09.

Volná Radmila Demi Moore ze Sl.v. VK Zetor Brno 94 4.

10.

Hrabovská Sabina Alex Soley Austerlitz DB Křenovice 59 15.

11.

Doležalová Michaela Džina x --- 79 12.

12.

Vančíková Zuzana Akio Valkar AUO Zetor Brno 90 7.

13.

Stejskal Jan Ina z Kněžího háje VOK Moravia Dog Sch. 92 5.
14. Urbanová Vlastimila Bereniké z Čer.pans. Král.pudl Šlapanice 87 8.
15 Jakubcová Zuzana Aerosmith Ranč Carissa BOM Adamov 96 3.

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Kopřiva Jan Ares z Devonu MK Královo Pole 103 11.

02.

Rýglová Kristýna Agora ze Z.Hořovice Výmar.oh. VFU 120 3.

03.

Lukešová Kateřina Darshi x VFU 112 7.

04.

Volná Radmila Extra ze Sl.verandy SK Zetor Brno 112 8.

05.

Kašparová Lenka Bora Zelený kámen ChP Královo Pole 126 1.

06.

Stejskalová Soňa Zoa ze Štipek Výmar.oh. Moravia Dog Sch. 114 5.

07.

Hrabovská Sabina Yanes z Targenu NO Křenovice 108 9.
08. Adanová Jitka Damián z Chýn.jesk. Kolie Hrušovany u Brna 106 10.
09. Jakubcová Zuzana Sára NO Adamov 122 2.
10. Holánková Martina Charisteat Best Gold Zlatý RR Moravia Dog Sch. 114 4.
11. Štipčáková Eva Ciro Haf z Jundrova BSP Hrušovany u Brna 64 12.
12. Šamánková Tamara Bard Dream Maronna Am.kokr. ACC ČR 114 6.

Kategorie ZPU2 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Štercová Eva Ben Krosandra ChP Královo Pole 138 2.

02.

Týralová Eva Dobby ze Sl.verandy SK Královo Pole 106 3.

03.

Mašková Zuzana Bart RR Křenovice 155 1.

Fotografie z 10. Královopolského závodu  ZDE
 


Aktualizovaný seznam účastníků 10. Královopolského závodu  ZDE


V sobotu 12.června 2010 se v areálu našeho KK koná
Jubilejní 10. ročník Královopolského závodu
podle ZŘ KJ ČR (ZOP, ZPU1,2). Propozice a přihlášky jsou k dispozici
u instruktorů a předsedkyně KK. Jsou též ke stažení ve formátu *.doc  
ZDE

28.04.2010 MN
 



Všechny členy našeho Kynologického klubu srdečně zveme na



 T R A D I Č N Í   V Á N O Č N Í   K L U B O V Ý   Z Á V O D

na ukončení výcvikové sezóny 2009,
o
který se bude konat v sobotu 12. prosince 2009 na našem cvičáku.
o

Discipliny:  
o

Překvapení pořadatele...
Na závěr bude uspořádána vánoční tombola s bohatým občerstvením...


Prezentace závodníků  je v 9.00 hodin, losování pořadí a zahájení závodu je v 9.30 hodin.

Přihlášky přijímají  M. Nalezená a Ing. E. Bajgarová. Za přihlášku se považuje nahlášení
jména  závodníka a psa. Přihlášení lze oznámit telefonicky nebo e-mailem na 
adresu.



!!! Každý účastník přinese zabalený dáreček do vánoční tomboly !!!

3. 12. 2009 MN
 



 VÝSLEDKOVÉ LISTINY 9. KRÁLOVOPOLSKÉHO ZÁVODU


Kategorie ZOP - rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Pokorný Jaroslav Rix bez PP NO Střelice 85 6

02.

Krčmová Kristýna Kira bez PP Boxer Bystřice n.Pernšt. 79 8

03.

Černý Jan MonCher Chl.Štěstí GR Střelice 93 2

04.

Hekelová Vendula Geron bez PP RTW Bystřice n.Pernšt. 86 5

05.

Ostrá Kateřina Ája bez PP Labr.RR Královo Pole 65 11

06.

Jakubcová Zuzana Sára bez PP NO Adamov 95 1

07.

Mocová Radka Dejvi Fešák Bordercolie Královo Pole 62 12

08.

Doležalová Michaela Džina bez PP x Křenovice 76 9

09.

Nováková Kateřina Iris bez PP x Křenovice 83 7

10.

Hejdušková Sára Gino bez PP MK Křenovice 71 10

11.

Dudová Tamara Yanes z Targenu NO ČKNO 42 13

12.

Jonáš Karel Amanite Olbram.kv. BO Adamov 93 3

13.

Procházková Daniela Atrea Královská srd. Hovawart Střelice 92 4

Kategorie ZPU1 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Černohorská Hana Brenna z Kamenač. ČSV Kývalka 0 Diskv.

02.

Volná Radmila Constance Iris B.N. MK Zetor Brno 91 5

03.

Bartošová Aneta Antonio Vrtichvost ČSP Adamov 0 Diskv.

04.

Hejdušková Milada Bondir z Dorky BC Křenovice 108 4

05.

Volná Radmila Extra ze Sl.verandy SK Zetor Brno 112 3

06.

Lukešová Kateřina Darshi x VFU 121 1

07.

Holánková Martina Charisteat Best Gold Zlatý RR Moravia Dog Sch. 114 2

Kategorie ZPU2 - rozhodčí  Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Kiseláková Lucie Cora Remmah Mor. NO Zetor Brno 175 1

02.

Havlíček Karel Omar z Kuřim.háje NO Brno - Líšeň 165 2

03.

Kašparová Lenka Bora Zelený kámen ChP Královo Pole 126 5

04.

Štercová Eva Ben Krosandra ChP Královo Pole 161 3

05.

Pokorná Iveta Baggio Morav.Camp. NO Střelice 148 4

06.

Týralová Eva Dobby ze Sl.verandy SK Královo Pole 106 6

Fotografie z 9. Královopolského závodu  ZDE

 Seznam účastníků 9. Královopolského závodu  ZDE

 


V sobotu 13.června 2009 se v areálu našeho KK koná
9. ročník Královopolského závodu
podle ZŘ KJ ČR (ZOP, ZPU1,2). Propozice a přihlášky jsou k dispozici
u instruktorů a předsedkyně KK. Jsou též ke stažení ve formátu *.doc  
ZDE

03.05.2009 MN
 

 



V sobotu 13. prosince 2008 se v areálu KK v Brně - Králově Poli uskuteční tradiční

V Á N O Č N Í     K L U B O V Ý     Z Á V O D

na ukončení výcvikové sezóny 2008.

Bude zaměřen na začínající kynology, ale na své si příjdou i pokročilí.
Obtížnost cviků bude na úrovni zkoušky ZOP.

Discipliny:

1. Čertovské přivolání
      2. Ovladatelnost psa na vodítku
3. Lehni, sedni, vstaň
4. Aport voňavého pokušení
5. Slalom andělskou uličkou

                                      6. Vánoční nadílka - tombola



Sraz účastníků je v 9.00 hodin, zahájení závodu je v 9.30 hodin.

Přihlášky přijímají  M. Nalezená a Ing.E. Bajgarová. Za přihlášku se považuje nahlášení
jména  závodníka a psa. Přihlášení lze oznámit telefonicky nebo e-mailem na 
adresu.

!!! Každý účastník přinese zabalený dáreček do vánoční tomboly !!!
Všechny členy zve výbor KK.


24. 11. 2008 MN

 


 VÝSLEDKOVÉ LISTINY 8. KRÁLOVOPOLSKÉHO ZÁVODU

Kategorie ZOP - rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Samlíková Regina

Aimee Kazari Toyo Austral.hon.pes Rapotice 97 1.

02.

Navrátilová Lenka Reiki Bohemia Alké BOT Kníničky 87 7.

03.

Magdová Helena Aron bez PP NO Královo Pole Nedokončila

04.

Konová Jitka Aditay Malazvers BOM Tišnov 87 8.

05.

Kamarádová Eva Urica Pasecké údolí DB Zetor Brno 87 9.

06.

Rathouzská Šárka Erika Zlatý most ET Moravia Dog Sch. 89 6.

07.

Hudec Dalibor North Irluka NO Tišnov 84 12.

08.

Nárožná Gabriela Arka z Hanačova Maďarský ohař Moravia Dog Sch. 86 10.

09.

Meduňová Romana Cid od Psí boudy Bernský salaš.p. MEKA 92 4.

10.

Preis Jan Ema Fryšavský dvůr NO Královo Pole 71 17.

11.

Švarcová Kateřina Diana de Alphaville BOM MEKA 94 2.

12.

Kyjovský Tomáš Babeta bez PP Zl.retrívr Tišnov 81 14.

13.

Pavlíčková Eva Aisha bez PP NOxAmstaf Královo Pole 72 16.

14.

Michajlová Marika Bessy bez PP Cavalier K.Ch.S. Židenice 93 3.
15. Lukešová Kateřina Darshi NOxSO Pedigree 91 5.
16. Petrů Puhrová Barbora Fido x Zlín 84 11.
17. Nováček Miroslav Jeniffer od Kamenné Zl.retrívr Královo Pole 81 15.
18. Volná Radmila Extra ze Slun.verandy SKČ Zetor Brno 83 13.
19. Hladký Martin Cherry bez PP Boxer Královo Pole 55 18.

Kategorie ZPU 1 - rozhodčí Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

ZKO

Body Pořadí

01.

Timková Veronika Chorus Zlatá Harfa BOM Tišnov 121 3.

02.

Němcová Miroslava Dux bez PP x MK Blansko 112 12.
03. Holánková Martina Charisteas the Best G. Zl.retrívr Moravia Dog S. 119 4.

04.

Svobodová Kateřina Nela bez PP x Moravia Dog S. 110 13.

05.

Málková Irena Armin Gulden Land Border kolie Zetor Brno 117 7.

06.

Navrátilová Lenka Hard-working B.C. Border kolie Kníničky 116 8.

07.

Kašparová Lenka Bora Zelený kámen CHP Královo Pole 114 9.

08.

Týralová Eva Dobby ze Slun.verandy SKČ Královo Pole 114 10.

09.

Štercová Eva Ben Krosandra CHP Královo Pole 121 2.

10.

Zelníčková Petra Jago "Astor" Balgaro NO Královo Pole 108 14.

11.

Valová Martina Fidelia Smaal Kim Šeltie Královo Pole 113 11.

12.

Samlíková Regina Vedetta de Alphaville BOM Rapotice 129 1.

13.

Němcová Miroslava Pepino "Gero"Drofa MK Blansko 118 5.

14.

Sládek Vladimír Dolly Zlatý most ET Královo Pole 95 16.
15. Vrbková Michaela Airony Monvi Salvia VOK MSC 117 6.
16. Timková Veronika Brina bez PP BOM Tišnov 107 15.

Fotky z tohoto závodu ZDE



 V sobotu 14. června 2008

se v areálu KK v Brně - Králově Poli bude konat

     
8. KRÁLOVOPOLSKÝ  ZÁVOD

        dle zkoušek ZOP a ZPU1 a 2 - bez volitelného cviku.
         Přihláška a propozice ke stažení ve formátu *.doc -  jsou umístěny
 ZDE
 


závod grado 2008 - tišnov   04.05.2008
V tabulce jsou výsledky pouze účastníků závodu z našeho KK. Všem zúčastněným
gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho KK.

Kategorie  ZOP

 Účastník Pes Pořadí Poznámka
 Eva Bajgarová Ing.  Buccaneer Bohemia Ness

10.

 Splněna zkouška ZOP - VD
Kategorie ZPU1 - hlídání
 Stanislava Musilová Ing.  Ekim Garbo 2.  
 Martina Valová Ing.  Fidelia Small Kim 3.  
 Lenka Kašparová  Bora Zelený kámen 4.  

Kategorie ZPU1 - stopa

 Eva Týralová Ing.  Dobby ze Slunečné verandy 1.  
 Eva Štercová MVDr.  Ben Krosandra 3.  

Vánoční klubový závod 2007 - pořadí závodníků

Kategorie A - dle upravené zkoušky ZOP                          Rozhodčí:  Eva Bajgarová

1.  Sládek Vladimír Mgr.Ph.D.  Dolly Zlatý most  ET
2.  Nováček Miroslav  Jeniffer od Kamenné hradby  Zlatý retrívr
3.  Vítkovič Boris PharmDr.  Ronja Bohemia Alké  BO
4.  Procházková Ivana MUDr.  Atlantic Ocean Oriasis  KS P+S
5.  Preis Jan  Emi Fryšavský dvorce  NO
5.  Magdová Helena  Aron bez PP  NO
6.  Hladká Iveta  Blanche Bagheera Astronaut  KV P+S
7.  Weis Erich  Kesina z Němečanky  BX

Kategorie B - dle upravené zkoušky ZPU1                 Rozhodčí:  Marcela Nalezená

1.  Kašparová Lenka  Bora Zelený kámen  Chodský pes
2.  Týralová Eva Ing.  Dobby ze Slunečné verandy  KS P+S
3.  Pokorný Milan  Jessy z Tyrosu  RTW
4.  Štercová Eva MVDr.  Ben Krosandra  Chodský pes
5.  Kledus Miroslav JUDr.  Nera z Targentu  NO
6.  Hladká Iveta  Leila Bitt Box  KV Č

Fotografie z Vánočního klubového závodu konaného 8.prosince 2007   ZDE


V sobotu 8. prosince 2007 se v areálu KK v Brně - Králově Poli uskuteční tradiční

V Á N O Č N Í     K L U B O V Ý     Z Á V O D

na ukončení výcvikové sezóny 2007.

Jsou vypsány dvě kategorie:  A - podle upravené zkoušky ZOP a  B - podle zkoušky ZPU1
Sraz účastníků je v 9.00 hodin (prezentace, losování), zahájení závodu je v 9.30 hodin,

Přihlášky přijímají  M. Nalezená a Ing.E. Bajgarová. Za přihlášku se považuje nahlášení
jména závodníka a kategorie, které se zúčastní. Přihlášení lze oznámit i e-mailem na tuto
adresu.

Pěkné ceny obdrží nejenom vítězové, ale i všichni účastníci.
Všechny členy zve výbor KK.


21. 11. 2007 MN

 



       
V sobotu 16. června 2007 se v areálu KK v Brně - Králově Poli  konal


   
7. KRÁLOVOPOLSKÝ  ZÁVOD


    dle zkoušek ZOP a ZPU1 bez volitelného cviku. Závodu se zúčastnilo celkem 37 závodníků - Kategorie ZOP - 22, kategorie ZPU1 - 15.

Fotky z tohoto závodu ZDE
 




 VÝSLEDKOVÉ LISTINY

Kategorie ZOP - rozhodčí  Ing. Eva Bajgarová                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

Kynol. klub

Body Pořadí

01.

Dohnálková Eva

Kelly

Kokršpaněl

Moravia D.S.

91 13

02.

Svobodová Klára Ally Maď.ohař Moravia D.S. 87 14

03.

Gabrielová Lucie Earl-Grey Bord.collie Pedigree VFU 94 5

04.

Nováček Miroslav Jeniffer od Kam.hr. Zl.retrívr Královo Pole  D -

05.

Švarcová Kateřina Peggy Labrador Kníničky  94 6

06.

Ševčíková Veronika Megy Naspo NO Kníničky  91 9

07.

Weiss Erich

Ferie z Němečan. 

BX 

Královo Pole 

53 21

08.

Navrátilová Veronika

Dixie

CHP

Zetor Brno

96 3.

09.

Svobodová Kateřina Nela X Moravia D.S.  93 8

10.

Pajdlhauserová Dagm. Urza Star Franke Foxteriér Kníničky  65 19

11.

Budinský Michal Bc.

Koryna 

NO 

Královo Pole 

58 20

12.

Kýr Tomáš

Fatina z Gruntu

Něm.ohař

Moravia D.S.

95 4

13.

Alexová Petra 

Suri 

X 

Tišnov 

91 12

14.

Ščuglík František 

Benign Boy Beauty

Zl.retrívr 

Moravia D.S.

85 15
15.

Málková Irena

Armin Gulden L.

Bord. colie

Zetor Brno

98 2.
16.

Pokorná Pavlína

Sunny

Bígl

Blansko

93 7
17.

Kiseláková Lucie

Corra Remmah

NO

Zetor Brno

98 1.
18.

Musilová Petra

Bak

NO

 „Na ostrově“

91 11
19. Jiříková Kristína Carnival Queen Flat c.retrívr Moravia D.S. 75 18
20.

Navrátilová Lenka

Hard-working

Bord.colie 

Kníničky 

75 17
21. Onderková Vlasta Olli Mondee Sol Papillon Bořitov 82 16
22.

Stejskalová Soňa

Zoa ze Štípek

Něm.ohař

Moravia D.S.

91 10

Kategorie ZPU 1 - rozhodčí Marcela Nalezená                                                                                      

St.č.

Jméno psovoda

Pes

Plemeno

Kynol. klub

Body Pořadí

01.

Kašparová Lenka

Bora Zelený kámen

CHP

Královo Pole

121 5

02.

Dirgová Marie 

Aran Black Wolf 

NO 

Tišnov

98 15

03.

Týralová Eva Ing.

Dobby ze Sl.v.

SK

Královo Pole

116 9

04.

Timková Veronika

Chorus Zl.harfa

BOM

Tišnov

119 6

05.

Valová Martina Ing. Fidelia Sm. Kim Šeltie Královo Pole 109 11

06.

Němcová Miroslava

Peppino Drofa

MK

Blansko

99 14

07.

Paulíková Blanka Bella NO Královo Pole 100 13

08.

Timková Veronika

Brina

BOM

Tišnov

126 1.

09.

Navrátilová Lenka 

Gino Mateo 

BOM 

Kníničky  

124 2.

10.

Gabrielová Lucie Dick White H.T. Bord.collie Pedigree VFU 110 10

11.

Němcová Miroslava

Dux

X (MK)

Blansko

123 4

12.

Štercová Eva MVDr. 

Ben Krosandra 

CHP 

Královo Pole

124 3.
13.

Michajlová Marika

Bessy

KKCHŠ

Židenice

117 8
14. Holánková Martina Charisteas the Best Zl.retrívr  Moravia D.S. 119 7
15.

Musilová Stanisl. Ing. 

Ekim Garbo 

MK 

Královo Pole 

108 12

 Vánoční klubový závod 2006 a umístění prvních tří závodníků

Kategorie A - dle upravené zkoušky ZOP                                     Rozhodčí:  Eva Bajgarová

1.  Sládek Vladimír  Dolly Zlatý most  ET
2.  Hladká Iveta  Blanche Bagheera Astronaut  KV PaS
3.  Skoupý Karel  Daria z Údolí ticha  ČSV

Kategorie B - dle upravené zkoušky ZPU1                              Rozhodčí:  Marcela Nalezená

1.  Gajda Pavel  Koran Targen  NO
2.  Pokorný Milan  Jessy z Tyrosu  RTW
3.  Valová Martina  Fidelia Smaal Kim  Šeltie

 Více fotografií z Vánočního klubového závodu 2006  ZDE


V sobotu 9. prosince 2006 se v areálu KK v Brně - Králově Poli uskuteční tradiční

V Á N O Č N Í     K L U B O V Ý     Z Á V O D

na ukončení výcvikové sezóny 2006.

Jsou vypsány dvě kategorie:  A - podle upravené zkoušky ZOP a  B - podle zkoušky ZPU1
Sraz účastníků je v 9.00 hodin (prezentace, losování), zahájení závodu je v 9.30 hodin,

Přihlášky přijímají  M. Nalezená a Ing.E. Bajgarová. Za přihlášku se považuje nahlášení
jména závodníka a kategorie, které se zúčastní. Přihlášení lze oznámit i e-mailem na tuto
adresu.

Pěkné ceny obdrží nejenom vítězové, ale i všichni účastníci.
Všechny členy zve výbor KK.

18. 11. 2006 MN

 


 


       
V sobotu 17. června 2006 se v areálu klubu v Brně - Králově Poli uskutečnil

 6. KRÁLOVOPOLSKÝ  ZÁVOD

dle zkoušek ZOP, ZPU1 a ZPU2 - beze stop
          
V kategorii ZOP se ho zúčastnilo 16 závodníků, v kategorii ZPU1 - 12 závodníků, 
   a v kategorii ZPU2 - 4 závodníci. Celkem 32 závodníků.
 




  Další fotografie ze závodu najdete ve fotogalerii pod tlačítkam FOTKY 

  Výsledková listina kategorie ZOP (max. bodů 100):

Číslo: Závodník Pes Plemeno Kynologický klub Body Pořadí
1.  Vallová Aneta  Adéla  York. terier  Tišnov 78 13.
2.  Ocetková Petra  Jazz  Sheltie  Blansko 83 12.
3.  Malíková Lucie  Sorbonne  Sheltie  Blansko 93 6.
4.  Klímová Ingrid  Asta  NO  Brno - Královo Pole 74 15.
5.  Kašparová Lenka  Bora  Chod. pes  Brno - Královo Pole 98 1.
6.  Pokorná Iveta  Kenzie  NO  Střelice 92 8.
7.  Pokorná Pavlína  Sunny  Beagle  Blansko 84 10.
8.  Gajda Pavel  Nick  NO  Brno - Královo Pole 94 4.
9.  Pešková Kateřina  Sam  X - RTW  Střelice 93 5.
10.  Seďová Michaela  Ascha  Labr. RR  Moravia Dog School 83 11.
11.  Holánková Martina  Charisteas  Zl. RR  Moravia Dog School 94 3.
12.  Urbanová Monika  Lucky  Sheltie  Blansko 97 2.
13.  Veselá Dana  Xixao  NO  Polná 92 8.
14.  Paulíková Blanka  Bella  NO  Brno - Královo Pole 92 7.
15.  Dlabal Stanislav  Era  NO  Olomouc - Bystrovany 76 14.
16.  Skálová Kateřina  Kim  NO  Praha - Jinonice 88 9.

  Výsledková listina kategorie ZPU-1 (max. bodů 150):

Číslo: Závodník Pes Plemeno Kynologický klub Body Pořadí
1.  Valová Martina Ing.  Fidelia  Sheltie  Brno - Královo Pole 107 9.
2.  Bystřická Anna  Hannah  Austr.hon.  Praha - Jinonice 85 12.
3.  Timková Veronika  Chorus  BO M  Tišnov 144 2.
4.  Němcová Mirosl.  Dux  X KM  Blansko 130 3.
5.  Šlampa Martin  Alf  Hovawart  Bílovice n.Svitavou 88 11.
6.  Lžičařová Iva  Vendy  Zl. RR  VFU Pedigree 146 1.
7.  Němcová Miroslava  Peppino  KM PaS  Blansko 110 8.
8.  Smištíková Jarosl.  Fas  ČSV  Střelice 112 7.
9.  Musilová Iva  Ekim  KM PaS  Brno - Královo Pole 129 4.
10.  Boudová Marie  Aja  Čes.strak.  KCH MPP 100 10.
11.  Hladká Iveta  Leila  KV Č  Brno - Královo Pole 128 5.
12.  Pokorný Josef  Orsay  BOM  Střelice 117 6.

  Výsledková listina kategorie ZPU-2 (max. bodů 200):

Číslo: Závodník Pes Plemeno Kynologický klub Body Pořadí
1.  Uzlová Alena  Xaro  X KV  Praha - Jinonice 171 2.
2.  Valla Rudolf  Dan  NO  Tišnov 174 1.
3.  Havlíček Karel  Omar  NO  Brno - Královo Pole 117 4.
4.  Dirgová Marie  Aran  NO  Tišnov 143 3.